Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, 799 542 877 / reditelna@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Europoslankyně a velvyslankyně Jana Hybášková se se studenty podělila o zajímavé momenty své pestré kariéry

  Hosté / Diplomatka, která studentům nejprve přiblížila, co se za pojmem diplomacie skrývá a jak takový diplomat v cizině funguje, svým úvodním slovem možná poupravila zkreslené představy mnohých z nás. / autor: klimentova / vloženo: bře 6, 2024

 • My očima Španělů aneb Erasmus+ na naší škole

  Hosté / Ve dnech 25. – 27. 4. 2023 nás navštívili čtyři učitelé ze španělského městečka Guadix v rámci projektu Erasmus+. / autor: prager / vloženo: kvě 3, 2023

 • Studenti z Haify u nás

  Hosté / V posledních dnes se ve škole objevovali cizí studenti – po dvouleté covidové pauze se uskutečnila první polovina výměnného pobytu. Izraelští studenti strávili u nás několik dní. / autor: polednikova / vloženo: bře 24, 2023

 • Volební systém

  Hosté / S blížícími se prezidentskými volbami, v době, kdy se již vyjasnil počet a jména kandidátů, si studenti 3A, 3B a 7SA zopakovali informace o volebním systému prezidentských voleb. / autor: klimentova / vloženo: pro 6, 2022

 • Setkání u kulatého stolu

  Hosté / Diskuzní setkání pořádané Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy proběhlo dne 8. 11. 2022 v dopoledních hodinách za účasti zástupců základních i středních škol a zástupců firem z berounského regionu (Mubea, JEŽ, GZ Media,... / autor: klimentova / vloženo: lis 8, 2022

 • Debata na nejaktuálnější téma

  Hosté / V pondělí 11. dubna jsme ve škole uvítali významné hosty – Petra Pavla  (armádního generála v.v., mj. 2015–2018 předsedu vojenského výboru NATO),  Luďka Niedermayera (ekonoma, poslance Evropského parlamentu) a Petra Koláře... / autor: polednikova / vloženo: dub 16, 2022

 • Návštěva ve škole

  Hosté / JUDr. Jiří Pospíšil, poslanec Evropského parlamentu, navštívil naši školu 25. března. V sále se sešli studenti třetích ročníků a septimáni. / autor: polednikova / vloženo: dub 7, 2022

 • Za minutu dvanáct

  Hosté / Ve spolupráci s Knihovnou Beroun odstartovala u nás na gymnáziu série přednášek o udržitelnosti rozvoje na planetě. Uskutečnila se v sále školy 9. 2. od 12 hodin pro studenty 1B a sexty a zájemce z řad studentů ostatních tříd. Studenti se... / autor: stepnickova / vloženo: úno 11, 2022

 • Mozek a neurovědy

  Hosté / Mgr. Lenka Sedláková V předvánočním covidovém čase po několikerém překládání data konání přednášky dne 16.12. na naši školu zavítal prof. Aleš Stuchlík , aby se s našimi studenty podělil... / autor: polednikova / vloženo: pro 22, 2021

 • Profesor Jaroslav Petr přednášel na GJB

  Hosté / Dne 8.10. se studenti septimy, třetích a čtvrtých ročníků zúčastnili přednášky prof. Jaroslava Petra na téma „ Genteticky upravené lidstvo.“ / autor: polednikova / vloženo: říj 14, 2021

Stránka 1 z 12  > >>