Kdo se bojí filharmonie ?

Dalie Dvořáková, tercie

11. listopadu se tercie vypravila s učitelkami estetické výchovy, Mgr. Michaelou Corsi a Mgr. Martinou Popelářovou, na výlet do Rudolfina.

Sešli jsme se na vlakovém nádraží a vyrazili jsme vlakem do Prahy, z Hlavního nádraží jsme se pěšky vydali k Rudolfinu. Cestou jsme se na chvíli pozastavili u několika významných staveb, jednou z nich byla například Jeruzalémská synagoga.

Po příchodu do Rudolfina, následovala prohlídka této krásné budovy, dokonce jsme byli i na střeše. Poté nás již čekal koncert České studentské filharmonie a sólisté, kteří se nám svěřili se svými příběhy o tom, jak jim hudba změnila život. Na závěr koncertu se dostavil sbor Čhavorenge a troufnu si říct, že jeho členové dočista změnili atmosféru, která v sálu doposud panovala, a to svým zpěvem a velmi energickým projevem.

Po konci představení jsme si pak už jen vyzvedli oblečení a vypravili se zpět na nádraží a do Berouna, kde jsme celý náš projektový den zakončili. Za mě - byl výlet super a podobný názor měli i další moji spolužáci.

autor: polednikova / vloženo: lis 25, 2021