Regionální kolo YPEF bylo naše! Postupujeme do národního kola!

ANIČKA KRAJNIKOVSKÁ, ELIŠKA FUXOVÁ A MARIANNA SEDLÁKOVÁ Z KVARTY OBSADILY 1. MÍSTO V REGIONÁLNÍM KOLE LESNICKÉ SOUTĚŽE YPEF V KATEGORII ZÁKLADNÍCH ŠKOL A PRIMA - KVARTA VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ.
NELA HAMERNÍKOVÁ, JULIE ŽALIOVÁ A KRYŠTOF DANĚK Z KVINTY OBSADILI 1. MÍSTO V REGIONÁLNÍM KOLE LESNICKÉ SOUTĚŽE YPEF V KATEGORII STŘEDNÍCH ŠKOL A GYMNÁZIÍ.

Vítězná družstva z obou kategorií postupují do národního kola, které se uskuteční v září 2021 v Kostelci nad Černými lesy.

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za účast na regionálním kole soutěže YPEF. Velice si vážíme, že jste soutěži YPEF zachovali přízeň i v této nelehké době. Pevně věříme, že příští rok se regionální kolo již bude konat na půdě Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Praze.

Děkujeme za reprezentaci gymnázia!!!!

A přejeme si, abyste si národní kolo v Kostelci nad Černými lesy užili a odnesli si spoustu zážitků a zkušeností.

autor: stepnickova / vloženo: kvě 25, 2021