Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, 799 542 877 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407

Studenti uklízí Česko

Předmět Biologie se nechá v této koronavirové době dělat různě – bíle od učebnice nebo zeleně v přírodě. A jak na to zeleně? Celá řada našich  studentů  se  nechala inspirovat výzvou Ukliďme si Česko, kterou jsme společně sdíleli na WA, a rychle převedli v praxi. Pokud se doma nudíte, a také chcete pomoci, přidejte se! Stačí taška, rukavice a párkrát se ohnout... Čtěte dál!

A prima vede, Barunka Hájková, Anežka Povolná, Terezka Pokorná, Alenka Havlíková, Kája Volková, Matěj Konvalinka, Luky Nejedlý, Maruška Slavíková, Laura Kontrišová, Adélka Ošmerová, Sofia Sebastianelli, Jakub Jedlička, Karolína  Bílková, Verunka Pivcová, Veronika Nosková, Daniel Drastík, Adéla Šťávová

Ze sekundy Anežka Bělohlávková, Matěj Ošmera, Daniel Matějka, František Pivec, Václav Gartner, Johanka Jeránková, Michal Hamerník, Pavel Hartmann, Lara van den Hoeven, Ela Suchitrová, Barunka Paterová, 

Z tercie Jan Havlík

Z kvarty Adam Koranda, Nela Hamerníková

Myslím, že se brzy přidají i další. Budu je v této zprávě pravidelně aktualizovat a doplňovat fotografie! Jste báječní! Příroda vám děkuje!  

Nela a Michal Hamerníkovi: ...včera jsme si udělali výlet na Plešivec, tak jsme vzali i igelitky a vyčistili jsme okolí naší trasy. Celkově moc odpadu nebylo, což je dobrá zpráva. Většinou šlo o obaly od svačin a od pití. Zajímavým úlovkem byl kus oblečení - myslím, že to bylo triko, ale nechtěla jsem to moc zkoumat. Mrzelo nás, když se odpadky válely i za plotem, v lesních školkách. Po návratu jsme vše roztřídili a z procházky si odnesli dvojí dobrý pocit - udělali jsme něco pro své zdraví a také pro zdraví lesa :-)

 

autor: stepnickova / vloženo: bře 22, 2020