Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407

DEN UŽIVATELSKÝCH DOVEDNOSTÍ PO JEDENÁCTÉ

Letošní DUD se neslo v duchu: Seznamte se s naší školou! Nakoukli jsme pod pokličku desetileté historie DUD. Radostně jsme konstatovali, že je u nás veselo! Taky chceme, aby se vědělo, že se „jenom“ neučíme, ale i pomáháme, kde se dá! Vytvořili jsme krátkou exkurzi do jednotlivých předmětů! A jak naše znalosti a schopnosti zúročíme v soutěžích s našimi vrstevníky! Ovšem není jednoduché se k nám dostat. A také není jen tak školu absolvovat. A když se vše povede - šťastně dokončit!

Divácky nejúspěšnější prezentace byly od Tess Povolné a Adi Valterové - Kultura na GJB a Aleše Trny- Školní studentské akademie.

 

 

Nakoukli jsme pod pokličku desetileté historie DUD.

Historie DUD – Michal Štorek: http://historiedud.webnode.cz/

Radostně jsme konstatovali, že je u nás veselo!

Naše škola – Jan Fiala, Šimon Mayer: http://predstavenigjb3.webnode.cz/

Kultura na GJB – Tess Povolná, Adéla Valterová: http://kultura-na-gjb-beroun.webnode.cz/

Školní studentské akademie – Aleš Trna: http://akademie-gjb.webnode.cz/ 

Taky chceme, aby se vědělo, že se „jenom“ neučíme, ale i pomáháme, kde se dá!

Pitva naší školy – pomáháme – Šárka Pšeničková, Marie Šírová: pitva-nasi-skoly-pomahame.webnode.cz

Dárcovství krve - Kateřina Menclová: https://katamenclova.wixsite.com/gjb-darcovstvikrve

Vytvořili jsme krátkou exkurzi do jednotlivých předmětů!

Český jazyk jako předmět – Marie Toporčáková

Němčina – Samuel Molčanyi: http://nemcina-dud.webnode.cz/

Španělština a jazyky - Jindřiška Zajacová, Hanka Havelková: http://cms.spanelstinaajazyky0.webnode.cz/

Anglický jazyk - Ondřej Staněk, Miroslav Veselý: http://anglictina-na-nasi-skole.webnode.cz/ 

O chemii – Matěj Holub, Filip Máca: http://chemiegymberoun.webnode.cz/

Matematika a matematické soutěže - Marek Novotný: www.pitvaskoly-matemtika.proweb.cz

Matematika – Štěpán Staněk: www.dud420.webnode.cz

Zeměpis a zájezdy – Jitka Horáková, Ema Horká, Kateřina Hronková: http://dud5.webnode.cz/

A jak naše znalosti a schopnosti zúročíme v soutěžích s našimi vrstevníky!

Přírodovědné soutěže – Marek Brousil

Sportovní soutěže – Jakub Čeřovský, Roman Major: www.sportovni-akce9.webnode.cz

PIŠQWORKY – Matouš Burian, Martin Janků

Není jednoduché se k nám dostat...

Přijímací řízení – Terezka Sokolová, Magda Routová: http://www.prijimaci-zkousky.webnode.cz

A také není jen tak školu absolvovat...

Klasifikace – Šimon Matoušek: http://klasifikacegymberoun.webnode.cz/

A když se vše povede - dokončit!

Maturity – Kryštof Jakůbek: http://gymberounmaturita5.webnode.cz/

 

 

 

autor: stepnickova / vloženo: čen 22, 2017