Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, 799 542 877 / reditelna@gymberoun.cz / IČ: 47558407

Mezinárodní mistrovství České republiky středoškolských družstev v golfu

V úterý 30. 5. 2017 jsme se se studenty naší školy zúčastnili Mezinárodního mistrovství České republiky středoškolských družstev v golfu ve Mstěticích. Byl to jedenáctý ročník této golfové soutěže. Dohromady se zde sešlo 25 škol z České republiky a Slovenska.

Turnaj měl opravdu skvělou atmosféru díky slavnostnímu nástupu, znění české hymny a týmovému duchu. Hřiště ve Mstěticích bylo kvalitně připravené. Organizace byla jako na všech prestižních turnajích výborná, a to díky Alanu Babickému a České golfové federaci. Středoškolský pohár byl zahájen slavnostním odpalem letošního patrona Vladimíra Šmicra.

Na turnaji byla opravdu velká konkurence, sešli se zde golfisté s velmi nízkými hendikepy. Naše družstvo (Julie Hofmanová, František Hambálek, Jan Fiala) nebylo mezi favority kvůli vyššímu průměrnému hendikepu, ale i přesto jsme se umístili na 16. místě, což bereme jako úspěch.

Děkujeme vedení školy, že jsme se mohli tohoto turnaje zúčastnit a doufáme, že se příští rok umístíme ještě lépe.