Den uživatelských dovedností - DUD2009

V pátek 22. 5. 2009 na naší škole proběhne 3. ročník Dne uživatelských dovedností neboli DUD2009. Jednotlivci i týmy studentů letošní kvarty představí studentům primy a sekundy své seminární práce z předmětu Informatika a výpočetní technika ve dvou dopoledních dvouhodinových blocích. Tématicky práce zahrnují problematiku ochrany přírody a malé rodinné ekologie a ekonomie. Srdečně zveme všechny, kteří by se chtěli podívat na výsledky práce našich studentů. První část začíná v 8.55 a druhá v 10.55 hodin v sále Gymnázia J. Barranda.

Nápad představit studenty kvarty a jejich dovednosti využívat  výpočetní techniku studentům primy a sekundy jsem dostala při prohlížení samostatných domácích prací z IVT na konci prvního pololetí školního roku 2006/2007. Proč by měly tak nápadité, pečlivě zpracované a zajímavé výsledky skončit u mě v PC?

A tak si studenti kvarty vyzkouší, jaké je to stát před spolužáky a prezentovat výsledky své práce. Letos podruhé i před zájemci z řad berounské veřejnosti.

Obhajoba, říkejme tak jednotlivým vystoupením, zahrnuje dvě části - komentář k technickému zpracování vybraného tématu a informaci o obsahu. Fotodokumentaci z DUD a některé studentské práce nabídneme v průběhu června  na webových stránkách GJB.

Program 1. blok
8,55 – zahájení

Odpady

Kamila Procházková, Alžběta Široká: Odpady – aneb pitva odpadkových košů na GJB