Dopis od Ganeshe

Milí kolegové a studenti, v pátek 12. prosince přišel dopis od našeho kamaráda z Indie.

Právě jsme psali adresu na obálku, ve které byly pozdravy od nás, pár drobností a přání zdraví a radosti do nového roku 2009. Je dobře, že telepatie funguje, dojalo nás to.

Ganesh Naik píše v překladu toto:
Vážení sponzoři,
Posílám Vám srdečné pozdravy. Mám se dobře a doufám, že i Vy jste v pořádku a zdrávi. 15. srpna jsme oslavovali v naší škole Den nezávislosti. Rozdávaly se sladkosti a já jsem při té příležitosti zpíval píseň.
Každou sobotu máme mimoškolní aktivity, které nás naučí disciplíně. Již jsem dostal důvěru vést jednu z takových aktivit. Nyní chodím do školy a myslím, že se moje znalosti velmi zlepšily. V září jsme měli několik soutěží, já jsem tančil a vyhrál 2. místo. Měl jsem velikou radost. Zúčastnil jsem se také v naší škole soutěže v kreslení, kde jsem skončil na 2. místě.
Naše škola organizovala prázdninový a zdravotnický tábor, jichž jsem se zúčastnil se svými kamarády. Tyto kempy pomohly lidem z vesnice.
Moc vám děkuji za dárky a přeji Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Váš milující syn Ganesh Naik

autor: admin / vloženo: pro 18, 2008