72 hodin 2015 – Jdeme do toho!

Stejně jako v loňském roce se naše škola zúčastnila projektu 72 hodin pro lidi, přírodu a místo, kde žiješ. Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách projektu  http://www.72hodin.cz/2015/projekty/daruj-krev-darujes-zivot. Naši studenti se zapojili pod heslem Daruj krev, daruješ život 9. 10. 2015.

Daruj krev, daruješ život – naše tradiční akce v Transfuzní stanici Nemocnice Hořovice – darování krve, které se již osmou sezonu až třikrát do roka zúčastňují studenti 3. a 4. ročníků, skvěle naplnila téma autorů a garantů tohoto projektu.Plnoletí studenti Gymnázia J. Barranda z Berouna uskutečnili touto akcí 18. odběr, jehož se historicky zúčastnilo nejvíce studentů – čili se jako škola můžeme chlubit více než  hektolitrem darované krve.
Děkujeme všem studentům, kteří se k dobrovolným dárcům připojí, vydrží a přivedou do řad dárců své rodinné příslušníky, kamarády a přátele.

Akce se zúčastnilo celkem 23 současných nebo bývalých studentů Gymnázia J. Barranda včetně jejich kamarádů.

Ze 3.a. se zúčastnila: Sandra Kuštová

Ze 4.a. se zúčastnili: Kristýna Bittmannová, William Eberlein, Tomáš Goj, Tereza Hamplová, Martina Kotíková, Tereza Kubištová, Michaela Palečková, Marie Šupová, Vojtěch Tomášek, Michaela Zímová

Ze 4.b. se zúčastnili: Kateřina Berková, Karel Eliášek, Nikola Hypšová, Marie Macháčková, Michal Mikulík, Jakub Psczcólka, Iva Stančíková, Veronika Rusá

Z oktávy se zúčastnili: Vendula Hejnarová, Matěj Vlasák

Bývalí studenti a kamarádi: Jakub Jonáš a Petr Ebr

Organizátoři soutěže letos pro zúčastněné připravili trička s logem akce 72 hodin a vedení školy je zakoupilo pro všechny studenty, kteří 9. 10. přišli na Transfuzní stanici do Hořovic krev darovat. A tak jsme na společných fotografiích propojeni nejen společným zájmem, ale i slušivým tričkem, které nám zůstalo jako milá vzpomínka na společně vykonaný dobrý skutek.

Projekt Daruj krev, daruješ život garantovala, odběru se zúčastnila a zápis provedla Mgr. Marie Štěpničková

autor: stepnickova / vloženo: říj 16, 2015