Milé zpěvačky, muzikantky, milí zpěváci, hudebníci, milá Terezko, milý Davide,

připravili jste mi - nám všem dva nádherné dny plné hudby a zpěvu, radosti, dojetí i zábavy. Vidět a slyšet orchestr, složený (jestli jsem dobře počítala) ze studentek a studentů primy, sekundy a tercie, byl obrovský zážitek. Když zazpíval sbor, mohla jsem porovnat Váš pokrok a zlepšení od březnového soustředění! Mám ráda „Sestru v akci“, naučila jsem se mít ráda Michaela Jacksona!

Středeční dopoledne hudebních skupin (sboristé a orchestrální hráči prominou) jsem ocenila snad ještě víc. Dostat na jeviště spolužáky, kteří chodí na „hudebku“možná jen proto, že je nebaví kreslit, to je velký kus práce a umění! Všem hudebním partičkám „to zpívalo i hrálo“, atmosféra byla příjemná a doufám, že nikdo nelitoval, že vystoupil na prkna, která znamenají svět …nebo aspoň příslušnost ke gymplu.

Doufám, že si něco podobného prožijeme i příští rok. Tak - „do roka a do dne…!“

Díky.
Polednice