Soustředění studentského orchestru… (… aneb kdo má školu rád, chodí tam i spát)

My, členové studentského orchestru, jsme přespávali z pátku 23. října na sobotu 24.října ve škole v rámci soustředění, vedeného panem profesorem Davidem Klimešem. Získali jsme tak více času na cvičení Pirátů z Karibiku, než máme při pondělních zkouškách.

Soustředění jsme zahájili v pět hodin první dvouhodinovou zkouškou, po které následovala večeře. A abychom jen netrénovali, zašli jsme si po jídle na Lokomotivu na bowling, kde jsme pro sebe na hodinu měli dvě dráhy. Noc ve spacáku proběhla pokojně, ani ranní vstávání v osm nedokázalo z některých otrlých jedinců spacák sundat. Na dopolední zkoušku dorazili další členové orchestru. Oběd, tedy pizzy s dovozem do školy, nám poskytl sílu na závěrečnou zkoušku. Dostalo se i na skupinové hry, trénující rychlost, přesnost či pamatováka.

Pokud se to povede, mohli bychom se „soustředit“ i v druhém pololetí. Co jsme nacvičili, budete mít možnost posoudit na předvánočním koncertě ve škole 21.prosince, na němž vystoupíme spolu se studentským sborem.

autor: admin / vloženo: lis 11, 2015