V Berouně se atletice daří !

(Jitka Šafránková) Již podruhé za sebou se děvčata z berounského Gymnázia Joachima Barranda stala vítězkami krajského kola Corny poháru, atletické soutěži středních škol. Ani tentokrát nenašla mezi vítězi okresních kol přemožitele a daleko za sebou nechala dalších devět gymnázií Středočeského kraje, včetně Sportovního gymnázia Kladno. Děvčata postupují stejně jako v loňském roce, kdy se poprvé této soutěže zúčastnila, do republikového finále v Břeclavi.

Krajského kola se zúčastnilo i družstvo chlapců, kteří výrazně vylepšili svůj loňský výsledek, kdy skončili osmí,  a obsadili v silné konkurenci dalších devíti středních škol vynikající  třetí místo.

Školu reprezentovali:

Děvčata: P. Vlasáková, J. Šafránková, M. Holubová, L. Semrádová, K. Hájková, A. Růžičková, K. Sýkorová a Z. Alferyová

Chlapci: T. Skoupý, V. Vild, J. Porsch, J. Veselý, T. Goj, O. Burak, V. Horný, Š. Holý,

M.Buchbauer, F. Podstavka, M. Večeřa, K. Sunkovský

autor: admin / vloženo: říj 1, 2013