Festival STRANOU - evropští básníci naživo

Potkali jste někdy opravdového básníka? Možná kolem něj chodíte a neznáte se…Třeba je to spolužák, nebo soused. Je to také pan Tomáš Weiss z Berouna… některé z vás učí jeho manželka Martina Kykalová…

Možná se sami pokoušíte o básnickou tvorbu a trochu se stydíte se pochlubit.
Takoví byli mnozí z těch, kteří budou svoji tvorbu představovat v rámci festivalu „STRANOU - evropští básníci naživo“. Festival již třetím rokem pořádá sdružení Stranou. Letos bude tato zajímavá kulturní akce v Berouně zahájena ve čtvrtek, 16. června v Muzeu Českého krasu v Berouně.
V pátek, 17. června od 10 hodin budeme mít v sále naší školy šanci setkat se s některými autory, vyslechnout si v autorském čtení ukázky z jejich tvorby. Zájemci mohou navštívit i www stránky festivalu, seznámit se s programem i s jednotlivými autory. (http://festivalstranou.webnode.cz/o-festivalu/).
Myslíme si totiž … spolu s žijícím klasikem české poezie a divadla Jiřím Suchým …že trocha poezie nikoho nezabije!

autor: admin / vloženo: kvě 13, 2011