Zpráva ze dne otevřených dveří 2006

Ve středu 22. listopadu odpoledne se otevřely školní dveře pro zájemce o studium v příštím školním roce.

Práci na recepci zajistili J.Hybš a V.Kalina. Pak se servíroval předkrm (projekce fotek ze života školy v provedení Mgr. Hynka), vydatnou uvítací polévku vařili hudebníci (J. Urešová, J. Zlámal, O. Hojka a Š. Peták) a basketbaloví kouzelníci (P. Karásek, J. Leopold, Z.Vén, M. Drozd a T. Peterka). Poté si plný společenský sál školy dal hlavní krmi informací (podávala se pečená krůtí prsa na datlích protýkaná slaninou ve smetanové omáčce se zelenými fazolkami) v podání ředitele, jeho zástupkyň, výchovné poradkyně a vyučujích angličtiny a tělesné výchovy. Připomínky k obsluze nebyly, jen několik dotazů na vrchního. A tak přišel na řadu špičkový (domácí štrůdl) moučník , který upekly studentky ze sexty (K. Onderková, H. Najzarová, A. Táborská, A. Štembergová, L. Ginterová, L. Hankeová, A.Bulvasová, L.Holečková, P.Krbcová). Provázely milé hosty po budově školy, se zastávkami na kávu a zmrzlinu v odborných učebnách cizích jazyků, biologie, fyziky, zeměpisu, výpočetní techniky a hudební výchovy, kde odborné ukázky připravili vyučující jednotlivých předmětů. Poslední návtěvníci ze 101 evidovaných (17 – 8 leté, 84 (z rekordních 24 základních škol) - 4leté – nejvíc za posledních 10let) odcházeli před půl šestou a vypadali spokojení. Děkuji všem studentům a kolegům za vysoké kvalitu poskytnutých služeb. Fotil Mgr. Belfín a fotky jsou již ve fotogalerii.

autor: lidinsky / vloženo: pro 1, 2006