Španělsko na vlastní kůži

Zpráva o putování po Španělsku, během kterého jsme dojeli až na jih do Andalusie.

Původním plánem bylo navštívit zejména oblast Andalusie, poznat zdejší nádherné památky a ochutnat místní atmosféru všemi smysly. Během desetidenního výletu jsme opravdu poznali velkou část Španělska, navštívili jsme a vlastními chodidly poznali tato místa: Barcelona, Valencie, Granada, Málaga, Sevilla a Córdoba.

Jako největší zážitek studenti zvolili návštěvu Málagy, zřejmě i proto, že nám počasí dovolilo koupání na jedné z krásných pláží Costa del Sol. Na druhém místě se umístilo pulsující hlavní město Andalusie Sevilla, následována hrdou Granadou a úžasným mořským světem ve Valencii.

Na otázku, kde by chtěli žít či studovat, studenti opět volili Málagu a poté shodně Barcelonu, Sevillu a Granadu.

Zážitků a nových poznatků bylo více než dost, doufám, že chuť poznávat Španělsko více do hloubky studenty neopustila.

autor: hencova / vloženo: kvě 2, 2024