Olympijský víceboj Odznak všestrannosti

Studenti nižšího gymnázia se po roce opět zúčastnili soutěže Odznak všestrannosti a změřili své síly s žáky berounských škol a okolí. Letošní ročník byl pro naši školu velmi úspěšný.

Karolína Valachovičová (prima), Gabriela Dřížďalová (prima)  a Emma Mulačová (kvarta) vyhrály zlaté medaile, Vítek Hora (prima), Antonín Barranikov (sekunda) a Antonín Grigárek (tercie) získali stříbro a Nikol Boubínová (sekunda) vybojovala bronz.

Dále patří poděkování studentům, kteří soutěžili v družstvech a umístili se - družstvo A na 5. místě a družstvo B na 9. místě. Jmenovitě Vojtovi Kastnerovi a Ondrovi Kupilíkovi z primy, Báře Laudátové, Míše Novotné, Elišce Rovenské, Hugovi Hovorkovi, Bořkovi Mochánovi a Radimu Tesárkovi ze sekundy, Julii Andielové, Karolíně Keprtové, Honzovi Růtovi a Lukáši Tothovi z tercie.

BLAHOPŘEJEME!

Poděkování také patří studentům septimy a 3.A, kteří organizátorům pomáhali s hladkým průběhem akce ve funkci rozhodčích.

autor: sedlakova / vloženo: dub 26, 2024