Daruj krev, daruješ život - třeba v únoru!

Plnoletí studenti Gymnázia Joachima Barranda v Berouně třikrát v období školního roku darují krev v Nemocnici Hořovice. 7.2.2024 to byl už náš společný 43. odběr. Tradičně únorový! Děkujeme všem dárcům - tlumočím poděkování od vedení a personálu transfúzní stanice. V republice chybí 30 000 dobrovolných dárců, a právě Tvoje krev může zachraňovat životy! A co za to? Především dobrý pocit. A poděkování vedením školy ve formě ředitelské pochvaly.

Gymnázium reprezentovalo těchto 20 studentů:

Septima - Marianna Sedláková

3.B.

Ondřej Zderadička

3.A.

Viktor Vojtko

Oktáva

Jan Burkert, Kryštof Daněk, Matyáš L. Dušek, Filip Jelínek, Jonáš Koller, Lukáš Randák, Aneta Smetanová, Bartoloměj Šťastný

4.A.

Samuel Adamec, Vojtěch Dobřemysl, Oliver Duda, Veronika Havlíková, Kristýna Hrdličková, Adam Pavol Kmiť, Vojtěch Konopáč, Kotrabová Lucie

4.B.

Matyáš Pilát

Informace pro dárce krve najdete na https://www.nemocnice-horovice.cz/informace-pro-darce-krve, hlavně pro ty, kteří mají pochybnosti o aktuálním zdravotním stavu či indispozicích.

Je možnost také vstoupit do Registru dárců kostní dřeně - administrativu můžete podstoupit přímo v Nemocnici Hořovice. Dárce kostní dřeně je často ten jediný, kdo může zachránit lidský život.

Foto je z loňského únorového odběru. Aktuální foto dodám

Odběr organizovala a krev darovala  Marie Štěpničková.

autor: stepnickova / vloženo: led 30, 2024