Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, 799 542 877 / reditelna@gymberoun.cz / IČ: 47558407

Stravování: Scolarest se mění na Primirest

Milí rodiče a zákazníci,
rádi bychom Vám oznámili novinku, která nám do budoucna umožní dělat školní stravování ještě kvalitnější a pestřejší.

Značka Scolarest se od 1. ledna 2023 mění na Primirest a přechází pod ni vše spjaté se školním stravováním poskytovaném společností Primirest – zařízení školního stravování spol. s r.o. Značku Primirest budete vídat ve formě změny loga v prostorách kuchyně a jídelny nebo na rondonech našich kuchařů. Pro Vás se však nic z toho, co znáte nyní, nemění. Vy a děti budete docházet do totožných školních restaurací a vařit Vám budou ti samí zkušení kuchaři a kuchařky.

Všechny oblíbené služby zůstávají zachovány, včetně nového menu, které jsme v září představili. Ve stejné podobě zůstává i způsob objednávání stravování jen s tou drobností, že místo webu novy.mujscolarest.cz se nově domovskou stránkou objednávek stává web muj.primirest.cz.

Věříme, že nový název se Vám dostane rychle pod kůži, a dokud ne, bude na původním webu nastaveno dočasné automatické přesměrování.

Od ledna 2023 pro objednávky, prosím, využívejte pouze nový web mujprimirest.cz Aktuální změny se nijak netýkají fakturačních údajů, placení obědů nebo jejich ceny, která zůstává bez ohledu na přechod pod novou značku stejná.

Rádi bychom měli jistotu, že proměnu společně zvládneme. V případně, že máte jakékoliv dotazy nejrychleji se dostanou vedoucím jednotlivých školních jídelen tak, když nám svůj požadavek, otázku nebo připomínku zašlete prostřednictvím jednoduchého formuláře na webu primirest.cz.

Přejeme Vám, ať Vám u nás pořád chutná
Tým Primirest

autor: klimentova / vloženo: pro 16, 2022