Návštěva ing. Petra Bendla na Gymnáziu J. Barranda v Berouně

V rámci Hejtmanského dne v Berouně navštívil 19. června 2008 naši školu hejtman Středočeského kraj ing. Petr Bendl s doprovodem. Besedoval se studenty třetích, druhých ročníků, septimy, sexty a kvinty, kteří se na něj obraceli s řadou otázek. Diskutovalo se hlavně o umístění radaru ve vojenském prostoru v Brdech a situaci ve středočeských nemocnicích. Hejtman také vysvětlil studentům náplň své práce, pravomoce a kompetence Středočeského kraje a činnost Krajského úřadu Středočeského kraje.

Přestože se blíží prázdniny a klasifikace je již uzavřena, zastihl pan hejtman studenty připravené, pozorné a plné očekávání. Žádná otázka nebyla tabu, jeho odpovědi byly kompetentní i oživené humorem. Besedu nakonec musel ukončit tiskový mluvčí – časový program Hejtmanského dne v Berouně musí být dodržen! Ještě společná fotografie s účastníky středočeského závodu na dračích lodích … a besedu ukončuje dlouhý, upřímný potlesk. Pane hejtmane, děkujeme za návštěvu.

autor: admin / vloženo: čen 20, 2008