Daruj krev, daruješ život

4.10.2022 se v rámci aktivity 72 hodin naši studenti zúčastnili podzimního odběru krve. Společně již po 39.! 17.2.2023 budeme mít zlatý dobrovolný gymnaziální odběr! Pokyny pro dárce: https://www.nemocnice-horovice.cz/data/pouceni.pdf.

Bylo přihlášeno více než 30 studentů, jejich přátel a rodičů. Ale na konečné účasti se nakonec podepsaly virózy a jiné zdravotní důvody, které vylučují zájemce z dárcovství krve.

Nicméně 21-členný tým dárců důstojně reprezentoval GJB, z toho bylo 14 prvodárců a vedení GJB uděluje ředitelskou pochvalu!

Ze 4.A. se zúčastnili: Lucie Kadeřábková, Petra Kliková, Magdalena Boučková, Tadeáš Jonák, David Mysliveček a Martin Kobásko

Ze 4.B. se zúčastnila: Ellen Maria Zábojová

Z oktávy se zúčastnili: Marek Havelka, Petr Handl, Ivana Hronková, Hana Součková, Ladislav Prokš, Jan Seidl, Tobiáš Salva, Sofia Skleničkvá

Ze 3.A se zúčastnil: Adam Gladič

Ze septimy se zúčastnil: Filip Rosický

V samostatně zvoleném termínu krev darovaly studentky z oktávy: Irena Gregůrková, Amálie Kebrlová a Justina Trnková.

Transfúzní oddělení Nemocnice Hořovice a GJB děkuje níže uvedeným přátelům školy z řad rodičů, bývalých studentů a jejich kamarádů! Za rodičovskou veřejnost se zúčastnila Nataša Kadeřábková. Za bývalé studenty a přátele školy se zúčastnily Terezka Dei (Roztočilová) Kadlečková a Lucie Schenková.

Akci zdokumentovala a odběru se zúčastnila Marie Štěpničková.

autor: stepnickova / vloženo: říj 14, 2022