Englishbooks Day 2016

V sobotu 26. listopadu byla naše škola místem setkání anglofilů - zejména fanoušků helpforenglish.cz. Konal se tu totiž šestý ročník Englishbooks Day.

Organizátorkou setkání je naše absolventka Dagmar Červená, která s úsměvem, elegancí, nevšedním nasazením a precizně naplánovala a zajistila den plný aktivit vztažených k výuce anglického jazyka. Téměř sto padesát návštěvníků tak mohlo vybírat z nabídky literatury, herních a jiných pomůcek pro výuku, jazykových kurzů a testování. Zároveň v pěti hodinových blocích probíhali v učebnách semináře patnácti lektorů, jejichž workshopy byly inspirativní pro angličtináře z naší i cizích škol. Ve vybraných učebnách bylo možné si vyzkoušet nanečisto mluvenou část komerčního certifikovaného testování. Návštěvníci se mohli o přestávkách občerstvit z menu Barevného bufetu a na závěrečném setkání v sále vyhrát v tombole některou z cen věnovaných vystavovateli.

Těší nás, že se v Englishbooks Day snoubí dobrá pohoda spolu s kvalitními vzdělávacími aktivitami a pozitivním obrazem naší školy.

autor: sborovna / vloženo: pro 2, 2016