Zjišťování informací

Za studenty jsme většinou chodily o vyučování, protože byli všichni (až na ty, kteří chyběli) ve třídě. Nejdříve jsme musely zajít za našim vyučujícím, aby nás na chvíli uvolnil z hodiny a mohly jsme jít zjišťovat informace o studentech. Na školním rozvrhu jsme si musely zjistit v jakých třídách jsou přítomni naši spolužáci, ale ani toto nebylo zase tak jednoduché, protože někteří měli tělocvik, byli rozděleni na dvě půlky nebo měli seminář. Pak jsme se vydaly do těchto tříd, zaklepaly a následně jsme musely požádat profesora či profesorku, který zde učil, abychom směly narušit na pět minut vyučování a rozdat dotazníky. Někteří vyučující byli tak laskaví a vyhovili nám, avšak někteří to nedovolili (ve čtvrťáku), protože se museli hodně učit a měli moc práce, jelikož měli před maturitou. Nakonec jsme ale všechny stačily obejít a jak už jsme zmínili - nejzajímavější v našem výzkumu byli studenti se třemi generacemi. Na jeden vyplněný dotazník se ZDE můžete podívat.

| ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU |