Příprava

Od března jsme měli čas na zpracování všech dat. To obnášelo obejít všechny naše třídy, dát každému dotazník, ve kterém studenti vyplňovali jména svých rodinných příslušníku, kteří studovali na škole. Dále následovalo zpracování informací do počítače. Z celkového počtu dotazníku jsme zjistily, že tři studentky měly na gymnáziu prarodiče i rodiče a nádsledně jsme se s nimi sešly a zeptaly se jich na pár otázek. Například kdy maturovali jejich příbuzní, jestli si vzpomínají na některé učitele, kteří je učili a kteří ještě učí na našem gymnáziu nebo na nějaké vtipné hlášky či události, které se staly a poprosily jsme je o nějaké fotky, s tím nám bohužel nevyhověli, ale přesto nám velmi dobře vyšli vstříc. Za to všem mockrát děkujeme.

| ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU |