Charitativní bazar

(Tereza Bubeníková) Ve čtvrtek 15.12.2016 se již po osmé pod střechou gymnázia uskutečnila charitativní akce s názvem Bazar pro Gameše. Jako každoročně na postu hlavního organizátora stanula paní profesorka Věra Šimonová. K ruce jí byl stejně tak jako loni realizační tým, který byl sestaven z žáků ze 4.B.

Žáci i profesoři jako každý rok donesli předměty, které již doma nevyužili. Tyto předměty se pak prodávají za symbolické ceny. Z tajných zdrojů se doneslo, že nejvíce oblíbeným zbožím, po kterém se vždy zapráší, jsou hrnečky.Letošní ročník byl dokonce ozvláštněn i dražbou. Nutno podotknout, že na jejím velkém úspěchu stojí hlavně výborný vyvolávající Adam Hipča. Ten o svém budoucím povolání rozhodně pochybovat nemusí.

Ani naši kuchtíci se nechtěli nechat zahanbit a připravili skvělé pohoštění. Na chuť si přišli i milovníci kávy. Že je u studentů oblíbenou svačinou toast, věděly paní v jídelně už dávno. Teď se o tom přesvědčil i studentský cateringový tým, ten pro své spolužáky připravil rovnou 160 toastů. Ani milovníci sladkého nezůstali klidní. Ze všech těch bábovek a buchet nemohly snad žádné chuťové buňky zůstat v klidu.

Za letošní ročník jsme pro Ganeše utržili 12 378 Kč. Děkujeme.

autor: sborovna / vloženo: led 19, 2017