Mámo, táto, u klávesnice je myš

Je mi velikým potěšením zveřejnit se souhlasem autorů náhledy grafik vzniklých v rámci semináře z IVT pro předmaturitní ročníky. Tématem domácích prací byla tvorba zábavných úkolů pro děti v takovém věku, kdy je pro ně Mateřídouška čtivější než Bravo.

Dovoluji si představit autory a jejich práce seřazené abecedně. Ve snaze publikovat spíše pestrý výběr témat jsem bohužel některá vynikající dílka ponechal v šuplíku, autoři snad prominou.

Vincenc Bouček ze 3.B vytvořil v GIMPu vystřihovánku vhodnou do zeměpisu i ZSV.

Martin Fiala ze septimy připravil v Inkscape sudoku s barvami místo čísel.

Na prvňáčky myslela Kristýna Hrdličková ze 3.A svým pracovním listem na psaní pěti P. V její druhé grafice z Inkscape máte za úkol rozmotat opičkám cestu k přívlastkům.

Septimánka Karolína Kopecká ušila vystřihovací garderobu pro panenku.

Kateřina Oukropcová ze septimy v Inkscape spojila dva populární úkoly - omalovánky a hledání rozdílů mezi obrázky.

Po průchodu bludištěm Davida Podoljaka ze septimy se na vás něco usměje)

Milovníci periodické tabulky prvků ocení vystřihovánku/nalepovačku od Ondřeje Sliwky ze 3.B.

Spojovačku jako slon v Inkscape naklikala Barbora Veverková ze 3.A.

Křížovku s podivnou tajenkou ELÁČRUE vymyslela Tereza Vicková ze 3.A.

Daniel Viezan ze 3.B připravil pro vybarvování portrét vyučujícího)

Svůj ostrovtip vyzkoušejte na hádance od Petra Vilhelma ze septimy.

Všem studentům děkuji za odvedenou práci.

autor: hamernik / vloženo: kvě 27, 2010