FCE a další zkoušky Cambridge English v Berouně

Beroun uzavřelo partnerství se zkouškovým centrem Cambridge Park

Někteří pozorní čtenáři si již určitě všimli, že na webu školy přibylo logo CambridgePark. Ano! Gymnázium Beroun uzavřelo partnerství se zkouškovým centrem Cambridge Park (www.zkouskypark.cz), které poskytuje zkoušky Cambridge English různých úrovní (A2-C2). Centrum také nabízí možnost vyzkoušet si zkoušku nanečisto (mock exam) za cca 500-.

Výhodou partnerství s Cambridge Park je až o 400,- kč nižší cena za zkoušku v porovnání s jinými centry. Pokud se přihlásí dostatek studentů, zkouška se může konat přímo na našem gymnáziu, případně v budově Obchodní akademie Beroun, která také s Cambridge Park uzavřela partnerství.

Díky konání přímo v Berouně zájemci ušetří za cestu do Prahy, kromě toho bude míra stresu při zkoušce konané ve známém prostředí jistě nižší. Navíc, v případě konání v místě partnerské školy si studenti mohou sami zvolit komunikačního partnera při ústní zkoušce, což v případě účasti na veřejné zkoušce není možné.

7.10. gymnázium navštívil akademický manažer Cambridge Park David Koster. Studenty zábavnou formou seznámil s rozdíly mezi zkouškou FCE (B2First) a CAE (C1 Advanced).

Během následného semináře pro učitele jsme se my, angličtináři, dozvěděli množství užitečných informací, jak Vás, studenty, na zkoušky FCE co nejlépe připravovat.

autor: hencova / vloženo: říj 16, 2022