Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Primáni ve Šlovicích

  Exkurze / Ve středu 5.9.2018 žáci primy Gymnázia J. Barranda odjeli autobusem do Šlovic. Čekaly je tam tři dny plné her a výletů, spousta zajímavých zážitků, ale i legrace. / autor: simralova / vloženo: zář 13, 2018

 • Prváci na Lipně

  Exkurze / Konec školního roku strávila 1.A spolu s 1.B na Lipně. Výlet začal v ZOO Ohrada (Hluboká nad Vltavou), kde studenti ve skupinkách s přidělenými pracovními listy pátrali po informacích o zvířecích obyvatelích ZOO. Pak jsme přejeli na chatu Lanovka, kde... / autor: skodova / vloženo: čen 27, 2018

 • Skvělá poznávací cesta do Španělska

  Exkurze / Mgr. Olga Chocová   V neděli 3.června odjela skupina 64 studentů se 3 profesorkami na cestu za uměním do španělského Katalánska. Čekala nás téměř dvacetihodinová cesta dvoupatrovým autobusem. / autor: polednikova / vloženo: čen 19, 2018

 • Historicky druhý výměnný pobyt v Izraeli

  Exkurze / Jaro na prosluněné pláži Mrtvého a Středozemního moře! To je sen, který se splnil skupině sextánů. Od 15. do 19. dubna jsme navštívili izraelské přátele ze školy Kfar Galim, Hof Hacarmel  nedaleko Haify. / autor: polednikova / vloženo: dub 30, 2018

 • Flamenco by bez tapas nešlo

  Exkurze / Nedávno se skupina vyvolených z naší školy (španělštináři) vydala hluboko do spleti pražských ulic a uliček, do čehosi, co bych nazval kulturním centrem, obdivovat a s nadšením pozorovat ukázku uměleckých projevů z tradiční... / autor: kykalova / vloženo: pro 21, 2017

 • Sexta na Úřadu vlády

  Exkurze / Vendula Hněvkovská Dne 24. listopadu navštívila sexta Úřad vlády v Praze. V atriu se zúčastnila přednáška na téma Evropská unie. / autor: polednikova / vloženo: pro 4, 2017

 • Přednášky ve Strakově akademii

  Exkurze / V tiskovém středisku Strakovy akademii probíhají v současné době přednášky pro studenty středních škol. Po septimě se jedné z přednášek zúčastnila i oktáva. / autor: polednikova / vloženo: lis 5, 2017

 • Poznávací zájezd do Kutné Hory

  Exkurze / Ve dnech 28. a 29. září 2017 se skupina pedagogů naší školy vydala objevovat krásy Kutné Hory a jejího okolí. Doufám, že se podařilo vzkřísit dlouholetou tradici společných zájezdů, které většinou organizovala paní Mgr.... / autor: stepnickova / vloženo: říj 3, 2017

 • Chci letět ke hvězdám

  Exkurze / Z pražského planetária přišla zajímavá nabídka – beseda s astronauty, na kterou jsme vyrazili v úterý 26. září s tercií. O svých zážitcích nám vyprávěli Sergej Avdějev, Roman Romaněnko a Dorothy Marie... / autor: skodova / vloženo: zář 27, 2017

 • Evropské mineralogické dny jako součást výuky geologie

  Exkurze / 22. 9. 2017 se studenti tercie a 1.a zúčastnili série přednášek a exkurzí v rámci Evropských mineralogických dnů.  / autor: stepnickova / vloženo: zář 25, 2017

Stránka 1 z 12  > >>