Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Flamenco by bez tapas nešlo

  Exkurze / Nedávno se skupina vyvolených z naší školy (španělštináři) vydala hluboko do spleti pražských ulic a uliček, do čehosi, co bych nazval kulturním centrem, obdivovat a s nadšením pozorovat ukázku uměleckých projevů z tradiční... / autor: kykalova / vloženo: pro 21, 2017

 • Sexta na Úřadu vlády

  Exkurze / Vendula Hněvkovská Dne 24. listopadu navštívila sexta Úřad vlády v Praze. V atriu se zúčastnila přednáška na téma Evropská unie. / autor: polednikova / vloženo: pro 4, 2017

 • Přednášky ve Strakově akademii

  Exkurze / V tiskovém středisku Strakovy akademii probíhají v současné době přednášky pro studenty středních škol. Po septimě se jedné z přednášek zúčastnila i oktáva. / autor: polednikova / vloženo: lis 5, 2017

 • Poznávací zájezd do Kutné Hory

  Exkurze / Ve dnech 28. a 29. září 2017 se skupina pedagogů naší školy vydala objevovat krásy Kutné Hory a jejího okolí. Doufám, že se podařilo vzkřísit dlouholetou tradici společných zájezdů, které většinou organizovala paní Mgr.... / autor: stepnickova / vloženo: říj 3, 2017

 • Chci letět ke hvězdám

  Exkurze / Z pražského planetária přišla zajímavá nabídka – beseda s astronauty, na kterou jsme vyrazili v úterý 26. září s tercií. O svých zážitcích nám vyprávěli Sergej Avdějev, Roman Romaněnko a Dorothy Marie... / autor: skodova / vloženo: zář 27, 2017

 • Evropské mineralogické dny jako součást výuky geologie

  Exkurze / 22. 9. 2017 se studenti tercie a 1.a zúčastnili série přednášek a exkurzí v rámci Evropských mineralogických dnů.  / autor: stepnickova / vloženo: zář 25, 2017

 • Směr Berlín

  Exkurze / Podobně jako poslední dva roky jsme i letos měli při hodinách němčiny speciální motivaci – návštěvu země, v níž uplatníme naše ´´Deutschkenntnisse´´. Letos padla volba na Berlín, hlavní město Německa. Moc jsme se těšili, spousta... / autor: klimentova / vloženo: čen 15, 2017

 • Vědohraní

  Exkurze / Vědohraní, to je den plný zábavy s fyzikou: fyzikální experimenty, show i hravá fyzikální soutěž. Na Vědohraní ( neboli Den dětí na MFF UK ) jsme ve čtvrtek 8. června vyrazili se sekundou a tercií. Vědohraní je akcí, na které si mohou... / autor: skodova / vloženo: čen 8, 2017

 • Tercie ve Vídni 2017

  Exkurze / Jak to všechno začalo ? V dějepise probíráme 19. století a řeč přišla i na naše tehdejší hlavní město Vídeň. V němčině mluvíme německy. Výsledek : jedeme se podívat do Vídně, jak to tam ti Habsburkové vedli.... / autor: zderadickova / vloženo: kvě 8, 2017

 • Návštěva země mlýnů a tulipánů

  Exkurze / Dne 18.04. 2017 se studenti berounského gymnázia vydali na třídenní návštěvu Holandska, země bez kopců, která je proslulá svými sýry, dřeváky, mlýny a především tulipány. Byl to vlastně školní výlet 2.B a několika... / autor: skalova / vloženo: kvě 5, 2017

Stránka 1 z 12  > >>