Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, 799 542 877 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Vyhlášení vítězů virtuálního závodu GJB Beroun.

  Sport / Tomáš Skoupý Vítězové virtuálního závodu, který se konal v průběhu měsíce dubna si tento týden převzali diplomy a ceny. / autor: polednikova / vloženo: čen 17, 2021

 • Jak studenti gymnázia zdolali rovník za pouhý měsíc

  Sport / Máte rádi výzvy? Sportujete rádi? Chcete zahnat nudu a překonat lenost v této prekérní situaci? Studenti a profesoři Gymnázia Joachima Barranda v Berouně také, a tak si vymysleli jednu skvělou měsíční výzvu. Sledujte video . / autor: polednikova / vloženo: kvě 12, 2021

 • JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO!

  Sport / Mgr. Michaela Riegerová, Bc. Tomáš Skoupý Tento školní rok je ve znamení distanční výuky, a i když už všichni netrpělivě čekáme, až se znovu sejdeme ve školních lavicích, nějakou dobu nás tato forma vzdělávání... / autor: polednikova / vloženo: bře 29, 2021

 • Venčení gymnazistů, aneb doběhni si pro dort

  Sport / Milí studenti, studentky a pedagogové, Ve dnech 16.11.-30.11. 2020 proběhne virtuální běžecký závod organizovaný Studentskou radou. Závod proběhne prostřednictvím mobilní aplikace Strava a zúčastnit se může kdokoli, kdo má chuť na dort a zároveň si... / autor: polednikova / vloženo: lis 11, 2020

 • Florbalový turnaj

  Sport / Naši borci se 16. ledna 2020 zúčastnili krajského finále ve florbale. Turnaj se konal ve Stodola Areně ve Střešovicích v Praze a náš tým pod vedením Tomáše Skoupého  obsadil 3. místo.  Blahopřejeme! / autor: polednikova / vloženo: led 19, 2020

 • Sportovní úspěchy

  Sport / V okresních kolech sportovních soutěží (florbal, volejbal) se naši studenti umístili na 1. místech. Týmy vedl Tomáš Skoupý. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy: / autor: polednikova / vloženo: pro 4, 2019

 • 23. ročník Přespolního běhu základních škol v Králově Dvoře

  Sport / Mgr. Marie Schröpferová 23. 10. 2019 se konal v Králově Dvoře již 23. ročník Přespolního běhu základních škol a víceletých gymnázií. Jako již tradičně naši studenti obsadili všechny věkové kategorie. / autor: polednikova / vloženo: říj 23, 2019

 • Družstvo atletek GJB Beroun 3. v kraji, hoši i přes zranění 7. místo

  Sport / Mgr. Marie Schröpferová 7. 10. 2019 se konalo krajské finále Středoškolského atletického poháru v Kolíně, kam se vítězstvím v okresním kole probojovala obě družstva naší školy. / autor: polednikova / vloženo: říj 8, 2019

 • Rugby s profesionály v hodině tělesné výchovy

  Sport / Hráči "TJ Lokomotiva Beroun Rugby League" přišli do hodiny tělesné výchovy na hřiště Loko Beroun. / autor: hynek / vloženo: čen 7, 2019

 • „Lidské šachy“ v hodině tělesné výchovy

  Sport / Naši studenti a studentky z kvinty, sexty, 3. A a 3. B se ve čtvrtek 28. 3. 2019 sešli v sále speciálně vybaveném pro bojová umění. Čekala je totiž neobvyklá sportovní aktivita, a sice ukázka brazilského jiu-jitsu přezdívaného též... / autor: hynek / vloženo: dub 2, 2019

Stránka 1 z 7  > >>