Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Rozhovor/Interview with Ericka

  Hosté / Pokud jste se za celý rok nestihli s Erickou Young více seznámit, můžete si přečíst rozhovor, který připravila Tereza Štěpánková ze 3.B. Anglická verze následuje. / autor: skalova / vloženo: čec 4, 2018

 • 100 let republiky a odkaz T.G.Masaryka

  Hosté / (Mgr. Olga Chocová) U příležitosti oslav výročí české státnosti navštívil naši školu dr. Vladimír Švihla, člen Masarykovy společnosti. V připravené přednášce nás provedl průřezem tvorby našeho prvního prezidenta,... / autor: polednikova / vloženo: dub 26, 2018

 • Migrační situace v zemích EU

  Hosté / Jako tradičně. S elegancí, taktem, s pedagogickým přístupem, jasné, srozumitelné, opravdové odpovědi. Paní poslankyně Helena Langšádlová přijela za našimi studenty s novinkami týkajícími se migrační situace v zemích EU. / autor: polednikova / vloženo: dub 10, 2018

 • Infarktová situace při hokeji? Nevadí!

  Hosté / V pátek 23. února se sešly dvě významné události. Infarktové hokejové semifinále olympijských her … a školení první pomoci pro studenty prvních ročníků. / autor: polednikova / vloženo: úno 23, 2018

 • Armádní generál Ing. Jiří Šedivý

  Hosté / Stanislav Lidinský, ředitel školy 14. února 2018 přijel armádní generál Ing. Jiří Šedivý besedovat s našimi studenty.  CEVRO  Institut vysoká škola Praha vyslal na přednášku a besedu s tématem Bezpečnost ČR... / autor: polednikova / vloženo: úno 15, 2018

 • Moderní chemie v praxi

  Hosté / Barbora Lišková, 1.A Dne 7. 2. 2018 se na našem Gymnáziu Joachima Barranda konala přednáška věnovaná forenzní analýze, kterou vedli studenti Karel a Patrik z VŠCHT. / autor: polednikova / vloženo: úno 8, 2018

 • Zajímavý a přínosný seminář

  Hosté / Mgr. Olga Chocová Každoročně mezi studenty našeho gymnázia zavítá prof. Karel Klíma z Metropolitní univerzity Praha a připraví si téma s právní problematikou. / autor: polednikova / vloženo: úno 8, 2018

 • Beseda s velvyslancem Izraele Danielem Meronem

  Hosté / Anna Dušková, septima Naši školu navštívil Daniel Meron, velvyslanec státu Izrael v České republice. Setkání se zúčastnili studenti maturitních tříd, septimy a sexty.  / autor: polednikova / vloženo: led 15, 2018

 • Jak se stát vývojářem - přednáška Davida Vávry

  Hosté / (Zbyněk Hamerník) Že má přednášející svou kvalitu, poznáte snadno podle dětí: poslouchají ho a neruší. V úterý 28. listopadu v sále gymnázia seděla stovka našich studentů tiše jako pěna a nechala se provádět... / autor: hamernik / vloženo: pro 5, 2017

 • GIS Day s Vladimírem Řezáčem

  Hosté / Ve čtvrtek 19. října jsme v sále školy rádi přivítali našeho nedávného absolventa Bc. Vladimíra Řezáče. Přijel nám prezentovat svou práci na Krajském úřadě Středočeského kraje v oblasti územního plánování s... / autor: hamernik / vloženo: lis 2, 2017

Stránka 1 z 9  > >>