Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Armádní generál Ing. Jiří Šedivý

  Hosté / Stanislav Lidinský, ředitel školy 14. února 2018 přijel armádní generál Ing. Jiří Šedivý besedovat s našimi studenty.  CEVRO  Institut vysoká škola Praha vyslal na přednášku a besedu s tématem Bezpečnost ČR... / autor: polednikova / vloženo: úno 15, 2018

 • Moderní chemie v praxi

  Hosté / Barbora Lišková, 1.A Dne 7. 2. 2018 se na našem Gymnáziu Joachima Barranda konala přednáška věnovaná forenzní analýze, kterou vedli studenti Karel a Patrik z VŠCHT. / autor: polednikova / vloženo: úno 8, 2018

 • Zajímavý a přínosný seminář

  Hosté / Mgr. Olga Chocová Každoročně mezi studenty našeho gymnázia zavítá prof. Karel Klíma z Metropolitní univerzity Praha a připraví si téma s právní problematikou. / autor: polednikova / vloženo: úno 8, 2018

 • Beseda s velvyslancem Izraele Danielem Meronem

  Hosté / Anna Dušková, septima Naši školu navštívil Daniel Meron, velvyslanec státu Izrael v České republice. Setkání se zúčastnili studenti maturitních tříd, septimy a sexty.  / autor: polednikova / vloženo: led 15, 2018

 • Jak se stát vývojářem - přednáška Davida Vávry

  Hosté / (Zbyněk Hamerník) Že má přednášející svou kvalitu, poznáte snadno podle dětí: poslouchají ho a neruší. V úterý 28. listopadu v sále gymnázia seděla stovka našich studentů tiše jako pěna a nechala se provádět... / autor: hamernik / vloženo: pro 5, 2017

 • GIS Day s Vladimírem Řezáčem

  Hosté / Ve čtvrtek 19. října jsme v sále školy rádi přivítali našeho nedávného absolventa Bc. Vladimíra Řezáče. Přijel nám prezentovat svou práci na Krajském úřadě Středočeského kraje v oblasti územního plánování s... / autor: hamernik / vloženo: lis 2, 2017

 • Fyzika všemi smysly

  Hosté / V úterý 24. října jsme na našem gymnáziu opět přivítali hosty z MFF UK Víta Bočka s asistentkou Janou a jejich experimentální fyzikální show s názvem „Fyzika všemi smysly“. Během celého představení jsme mohli... / autor: skodova / vloženo: říj 24, 2017

 • Beseda s Jirkou Čeloudem

  Hosté / Dne 19.května se v sále gymnázia konala beseda s Jirkou Čeloudem, které se zúčastnily třídy 3.B, 3.A a 2.B. / autor: klimes / vloženo: kvě 27, 2017

 • S předsedou poslanecké sněmovny - po besedě na obědě

  Hosté / V době, kdy prezident republiky je v zahraničí, navštívil naši školu pan Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. / autor: polednikova / vloženo: kvě 15, 2017

 • Na skok do ugandské nemocnice

  Hosté / V pátek  21.4. na naši školu zavítali zástupci Arcidiecézní charity Praha. Několik let se již účastníme charitního projektu Adopce na dálku, tentokrát však byli studenti 3.A, 3.B a 2.A seznámeni s dalším projektem, a to... / autor: klimes / vloženo: kvě 2, 2017

Stránka 1 z 9  > >>