Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Studenti z Haify opět v Berouně

  Hosté / Mgr. Barbora Rosová V posledním únorovém týdnu naše škola přivítala studenty a učitele z izraelské Haify, a to již potřetí! / autor: polednikova / vloženo: bře 13, 2019

 • Přednáška prof. JUDr. Karla Klímy, CSc. z MUP Praha

  Hosté / Mgr. Olga Chocová Každoročně zavítá mezi naše studenty prof. JUDr. Karel Klíma, CSc., vedoucí Katedry právních disciplín a veřejné správy pražské Metropolitní univerzity (http://www.mup.cz), aby studenty seznámil se zajímavými... / autor: polednikova / vloženo: úno 14, 2019

 • O současném dění v Evropě s H. Langšádlovou

  Hosté / S. Lidinský Jako tradičně. S elegancí, taktem, s pedagogickým přístupem, jasné, srozumitelné, opravdové odpovědi. Paní poslankyně Poslanecké sněmovny PČR Helena Langšádlová přijela 11. února 2019 za našimi studenty s novinkami... / autor: polednikova / vloženo: úno 11, 2019

 • Fyzika všemi smysly

  Hosté / Také v letošním školním roce jsme na našem gymnáziu přivítali milé hosty RNDr. Marii Snětinovou, Ph.D. a RNDr. Petra Kácovského, Ph.D. z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy s jejich experimentální show Fyzika... / autor: skodova / vloženo: led 16, 2019

 • Co může EU udělat s migrací?

  Hosté / Mgr. Stanislav Lidinský Pro letošní maturanty a septimány přednášel v pátek 2. 11. 2018 PhDr. Zdeněk Sychra, Ph.D. z Katedry mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. / autor: polednikova / vloženo: lis 5, 2018

 • Jedno z nejstřeženějších míst v ČR odkrývá své tajemství

  Hosté / Marie Gregůrková, septima          „Řekněte mi způsob, jak byste se chtěli vloupat do areálu letiště, a já vám řeknu, proč je to špatný nápad,“ uvedl na začátek přednášky příslušník ostrahy letiště. / autor: polednikova / vloženo: zář 30, 2018

 • The US Air Force in Europe Orchestra made the Czech students move

  Hosté / Marie Gregůrková, Marta Štorkánová, septima On the 17th September 2018, we had an amazing opportunity to welcome musicians from America - The US Air Force in Europe Orchestra. / autor: polednikova / vloženo: zář 19, 2018

 • Rozhovor/Interview with Ericka

  Hosté / Pokud jste se za celý rok nestihli s Erickou Young více seznámit, můžete si přečíst rozhovor, který připravila Tereza Štěpánková ze 3.B. Anglická verze následuje. / autor: skalova / vloženo: čec 4, 2018

 • 100 let republiky a odkaz T.G.Masaryka

  Hosté / (Mgr. Olga Chocová) U příležitosti oslav výročí české státnosti navštívil naši školu dr. Vladimír Švihla, člen Masarykovy společnosti. V připravené přednášce nás provedl průřezem tvorby našeho prvního prezidenta,... / autor: polednikova / vloženo: dub 26, 2018

 • Migrační situace v zemích EU

  Hosté / Jako tradičně. S elegancí, taktem, s pedagogickým přístupem, jasné, srozumitelné, opravdové odpovědi. Paní poslankyně Helena Langšádlová přijela za našimi studenty s novinkami týkajícími se migrační situace v zemích EU. / autor: polednikova / vloženo: dub 10, 2018

Stránka 1 z 10  > >>