Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • GIS Day s Vladimírem Řezáčem

  Hosté / Ve čtvrtek 19. října jsme v sále školy rádi přivítali našeho nedávného absolventa Bc. Vladimíra Řezáče. Přijel nám prezentovat svou práci na Krajském úřadě Středočeského kraje v oblasti územního plánování s... / autor: hamernik / vloženo: lis 2, 2017

 • Fyzika všemi smysly

  Hosté / V úterý 24. října jsme na našem gymnáziu opět přivítali hosty z MFF UK Víta Bočka s asistentkou Janou a jejich experimentální fyzikální show s názvem „Fyzika všemi smysly“. Během celého představení jsme mohli... / autor: skodova / vloženo: říj 24, 2017

 • Beseda s Jirkou Čeloudem

  Hosté / Dne 19.května se v sále gymnázia konala beseda s Jirkou Čeloudem, které se zúčastnily třídy 3.B, 3.A a 2.B. / autor: klimes / vloženo: kvě 27, 2017

 • S předsedou poslanecké sněmovny - po besedě na obědě

  Hosté / V době, kdy prezident republiky je v zahraničí, navštívil naši školu pan Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. / autor: polednikova / vloženo: kvě 15, 2017

 • Na skok do ugandské nemocnice

  Hosté / V pátek  21.4. na naši školu zavítali zástupci Arcidiecézní charity Praha. Několik let se již účastníme charitního projektu Adopce na dálku, tentokrát však byli studenti 3.A, 3.B a 2.A seznámeni s dalším projektem, a to... / autor: klimes / vloženo: kvě 2, 2017

 • Den s chemickými pokusy

  Hosté / Dne 5. dubna 2017 naše gymnázium poctili návštěvou dva studenti z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, Miloš a Honza. / autor: polednikova / vloženo: dub 7, 2017

 • Ocitli jsme se již v kybernetické válce?

  Hosté / Na informační tabuli na dálnici D5 je červená informace s vykřičníkem. U Zdic je hromadná havárie ve směru na Prahu. Sjíždějte na Komárov a projeďte přes Hořovice. Tak pan Tomáš Pojar uváděl příklad snadného kybernetického útoku na veřejnou... / autor: polednikova / vloženo: bře 16, 2017

 • Moje první vysokoškolská přednáška

  Hosté / V rámci několikaleté spolupráce s Metropolitní Univerzitou Praha (MUP) přednášel prof. JUDr. Karel Klíma, CSc., vedoucí katedry právních disciplín a veřejné správy našim studentům, potencionálním zájemcům o studium... / autor: polednikova / vloženo: bře 8, 2017

 • Do Sýrie a ještě dál

  Hosté / Julie Šimůnková a Kateřina Svobodová, 4.A   Ne každý den máte možnost poslechnout si odborný, vysoce zasvěcený komentář k migrační krizi od člověka z oboru. JUDr. Cyril Svoboda naši školu navštívil dne 14. února 2017 a věnoval... / autor: polednikova / vloženo: úno 15, 2017

 • Englishbooks Day 2016

  Hosté / V sobotu 26. listopadu byla naše škola místem setkání anglofilů - zejména fanoušků helpforenglish.cz . Konal se tu totiž šestý ročník Englishbooks Day . / autor: sborovna / vloženo: pro 2, 2016

Stránka 1 z 8  > >>