Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • NÁRODNÍ KOLO YPEF

  Prezentace / V NÁRODNÍM KOLE SOUTĚŽE MLADÍ LIDÉ V EVROPSKÉM LESE (YPEF) VYBOJOVALI NAŠI STUDENTI MAREK BROUSIL, MATĚJ HOLUB A ADÉLA VALTEROVÁ Z KVARTY 2. MÍSTO V KATEGORII MLADŠÍCH ŽÁKŮ. NÁRODNÍ KOLO SE KONALA V KOSTELCI NAD ČERNÝMI LESY 14. A 15. ČERVNA... / autor: stepnickova / vloženo: čen 22, 2017

 • TELEPROMPTER ( aneb holografická našeptávačka )

  Prezentace / Dnešní hodina fyziky v sekundě patřila prezentacím. Matyáš s Anastázií spolužákům dovolili nahlédnout do televizní kuchyně. Díky jejich „holografické našeptávačce“ si jejich spolužáci mohli vyzkoušet práci... / autor: skodova / vloženo: čen 15, 2017

 • Jak jsme muzicírovali napříč generacemi

  Prezentace / Jednoho krásného jarního dne, 23.5.2017, kdy slunce zářilo, jako kdyby si nevšimlo, že léto ještě nezačalo, se studenti ze sexty a 1.B našeho gymnázia vydali cestou netrnitou a betonovou na kopeček nad naši školu. Nenesli jsme si nic mimořádného, snad jen... / autor: klimes / vloženo: kvě 29, 2017

 • Účast na Robosoutěži pro ZŠ

  Prezentace / V pátek 28. dubna 2017 vyrazil náš tým Triloboti do Prahy na FEL ČVUT soutěžit se svým robotem v prestižní celostátní soutěži . Tříčlenný tým tvořili primáni Tomáš Kotrla s Filipem Endrlem a sekundán Matyáš Levíček.... / autor: hamernik / vloženo: kvě 15, 2017

 • Vystoupení hudebkářů již potřetí

  Prezentace / Dne 12.května se na naší škole konalo již třetí vystoupení Hudebkářů. Letošního ročníku se zúčastnilo pět skupin: zpěváci z primy, tercie, kvinty, 1.B a sexty. Jedná se o akci, která má navenek ukázat něco z toho... / autor: klimes / vloženo: kvě 15, 2017

 • StreTech 2017 aneb studenti Gymnázia J. Barranda na ČVUT

  Prezentace / 7. 6. 2017 se již po jedenácté bude konat na ČVUT akce Středoškolská Technika neboli StreTech 2017. Naši školu budou reprezentovat studenti sekundy Anastázie Kubásková a Matyáš Levíček s přístrojem TELEPROMPTER aneb holografická... / autor: stepnickova / vloženo: kvě 11, 2017

 • Daniel Justiz bude reprezentovat ČR na mezinárodní zeměpisné olympiádě

  Prezentace / Daniel Justiz ze sexty reprezentoval naši školu a celý Středočeský kraj v celostátním kole zeměpisné olympiády kategorie D a vybojoval 3. místo . / autor: sborovna / vloženo: dub 27, 2017

 • Fyzika všemi smysly

  Prezentace / Ve čtvrtek 30. března jsme na našem gymnáziu přivítali hosty z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy – budoucí učitele Víta Bočka a Terezu Fürstovou. S vystoupením plným fyzikálních experimentů příhodně nazvaných Fyzika... / autor: skodova / vloženo: bře 30, 2017

 • YPEF – JSME REGIONÁLNÍ JEDNIČKA

  Prezentace / Adélka Valterová, Marek Brousil a Matěj Holub doslova vybojovali 1. místo v kategorii Mladší žáci regionálního kola mezinárodní přírodovědné lesnické soutěže YPEF - www.ypef.cz. Regionální kolo se konalo 23. 3. v Praze na České... / autor: stepnickova / vloženo: bře 29, 2017

 • Úspěchy našich studentů v soutěžích

  Prezentace / (Jitka Balašová) Jak se v prvním pololetí dařilo našim studentům v mnoha soutěžích (ve školních, okresních, krajských, oblastních i celorepublikových kolech) se můžete dozvědět v následující tabulce. / autor: sborovna / vloženo: úno 6, 2017

Stránka 1 z 15  > >>