Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Badání nás baví

  Prezentace / Mgr. Alena Šrámová a její studentky a studenti fyziky a chemie: Je to někdy pořádná věda, ta V ěda. My se jen tak nevzdáváme a platnost fyzikálních a chemických zákonů a pouček si ověřujeme sami.  / autor: polednikova / vloženo: dub 29, 2020

 • Pojďme na to chytře – studium na dálku si můžeme sami doplnit dalšími formami učení

  Prezentace / Období studia na dálku je velkou zatěžkávací zkouškou pro všechny. Pro studenty zejména s ohledem na jejich schopnost opravdu se přinutit k učení a příchozí objem učiva si umět rozplánovat. V rámci tohoto procesu můžeme objevovat různé nové... / autor: prager / vloženo: dub 22, 2020

 • Den s IVT

  Prezentace / (Zbyněk Hamerník) V pátek 6. března proběhla v sále školy aktivita určená pro popularizaci informatiky. Vystoupení třiceti týmů ze všech tříd vyššího gymnázia pro ostatní spolužáky reflektovala témata probíraná v... / autor: hamernik / vloženo: bře 10, 2020

 • Zlepšete dopravu s námi

  Prezentace / Klára Bělíčková 28. ledna 2020 jsme se vydali do vzdáleného městečka, proslulého autentickou šalinou. / autor: polednikova / vloženo: úno 14, 2020

 • Prima zabodovala v Hořovicích

  Prezentace / Studenti primy, kteří ve školním kole olympiády v anglickém jazyce obsadili první tři pozice, postoupili do okresního kola. V okresním kole, které se konalo 22. ledna 2020, se naši studenti Anežka Povolná, Sofia Sebastianelli a Vít Cihlář utkali... / autor: prager / vloženo: led 29, 2020

 • Ocenění našich studentů

  Prezentace / Julie Žaliová, 4.K, Petr Pavlis, 5.K a Daniel Justiz (mat. 2019) obdrželi diplomy za vynikající reprezentaci Středočeského kraje ve vědomostních soutěžích. / autor: polednikova / vloženo: led 19, 2020

 • Výherci soutěže Zlepšete dopravu s námi

  Prezentace / https://www.cdv.cz/novinky/vyherci-souteze-zlepsete-dopravu-s-nami/ Mgr. Jana Zděradičková Od 25. 8. do 30. 11. 2019 měli žáci základních a středních škol z celé České republiky možnost přihlásit se do kreativní soutěže „Zlepšete dopravu s námi“. / autor: polednikova / vloženo: led 6, 2020

 • Best In English 2019

  Prezentace / Mgr. Barbora Rosová Na konci listopadu proběhl 8. ročník soutěže o nejlepšího angličtináře Best in English, naše škola se do soutěže zapojila letos již po páté a nevedli jsme si vůbec špatně! / autor: polednikova / vloženo: pro 30, 2019

 • Vánoční zpívání

  Prezentace / Připomeňme si fotkami Matyáše Levíčky předvánoční atmosféru tradičního zpívání vánočních koled na schodech! Bylo nám spolu dobře, hlasy i nástroje spolu ladily, kamarádi se vzájemně podporovali. / autor: polednikova / vloženo: pro 30, 2019

 • Historicky třetí vítězství v grandfinále v Pišqworkách

  Prezentace / Převzato z: https://pisqworky.cz/novinky/2452 Autor: Miroslav Hanus   V pátek 6. prosince 2019 zvítězil náš tým Jakub Čapek, Jiří Havelka, Matěj Holub, Matouš Burian, Veronika Fialová ve velkém finále v Pišqworkách. Prohlédněte... / autor: polednikova / vloženo: pro 7, 2019

Stránka 1 z 23  > >>