Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, fax: 311 623 435 / lidinsky@gymberoun.cz / IČ: 47558407
 • Kristýna na Jaderce

  Prezentace / Mnozí vědci i adepti vědeckých titulů se mnohdy obtížně snaží získat prostor pro publikování v odborných časopisech. Ne tak naše studentka oktávy Kristýna. / autor: polednikova / vloženo: zář 4, 2018

 • DUD - kvarta

  Prezentace / Jako každý rok v červnu připravila kvarta v rámci DUD projekt, který svým spolužákům představila. Letošní projekt jsme věnovali 100. výročí vzniku republiky. Studenti kvarty nejprve vybrali 100 osobností z oblastí vědy i kultury, které... / autor: skodova / vloženo: čen 13, 2018

 • Naše úspěchy na fyzikálních soutěžích

  Prezentace / Dne 16. února 2018 se na Karlově Univerzitě sešla špička mladých fyziků ze středních škol a gymnázií, a to nejen z ČR a ze Slovenska, ale i z jiných evropských zemí. Ptáte se proč? No přece k příležitosti fyzikální soutěže FYKOSÍ... / autor: simralova / vloženo: dub 25, 2018

 • Digitální technologie pro terciány

  Prezentace / (Zbyněk Hamerník) Jednou z novinek letošního školního roku je předmět DiTe (Digitální technologie), který je s jednohodinovou týdenní dotací vyučován v tercii. Účelem tohoto předmětu je hravou formou budovat pozitivní vztah studentů k... / autor: hamernik / vloženo: dub 13, 2018

 • Film 2018 -

  Prezentace / 6. dubna se v sále sešly prima, sekunda a tercie - třídy, které natočily filmy na téma "Co děláme po škole". / autor: polednikova / vloženo: dub 10, 2018

 • Príma fyzika v primě

  Prezentace / Spolupráce tříd na fyzikálních pokusech / autor: simralova / vloženo: bře 29, 2018

 • Jakou hustotu má vajíčko?

  Prezentace / Jakou hustotu má vajíčko? Na tuto otázku se v laboratorní úloze z fyziky pokoušeli odpovědět studenti sekundy. Vajíčko nejprve zvážili, poté určili jeho objem a nakonec jej ponořili do vody, do které přisypávali sůl, dokud se vajíčko v roztoku... / autor: skodova / vloženo: bře 23, 2018

 • 100 let republiky v textech současných studentů

  Prezentace / V letošním roce se výrazně zvýšila návštěvnost archivů. Ten berounský vede náš absolvent Mgr. Jiří Topinka. Když jsme ho s kolegyní Danou Benešovou navštívily, spráskl ruce: / autor: polednikova / vloženo: bře 15, 2018

 • Stopy absolventů berounského gymnázia ve 100 letech republiky

  Prezentace / Každý z několika tisíc absolventů naší školy otiskl nesmazatelnou stopu do stoleté historie naší země. Chceme, aby jejich stopa v historii byla „materializována“. / autor: polednikova / vloženo: úno 27, 2018

 • Krajské kolo Bobříka informatiky 2017-18

  Prezentace / (Zbyněk Hamerník) Prvního února se na naší škole konalo oblastní kolo soutěže Bobřík informatiky . Ze čtrnácti škol se k nám sjelo třicet nejúspěšnějších středoškoláků ze Středočeského kraje podle žebříčku... / autor: hamernik / vloženo: úno 26, 2018

Stránka 1 z 18  > >>