Podzimní koncert sboru a orchestru

21. listopadu se konal každoroční předvánoční koncert školního sboru pod vedením Terezy Rajnincové-Pomajslové a orchestru pod vedením Davida Klimeše.

Na koncert jsme se dlouho připravovali a ještě dopoledne před prvním vystoupením dolaďovali všechny detaily. Letos jsme oproti dřívějším létům uspořádali namísto obvyklých dvou koncertů dokonce tři. V jedenáct si nás jako první přišly poslechnout děti ze základní školy Závodí. Dalšími posluchači byli od dvanácti hodin naši spolužáci. Do třetice jsme hráli a zpívali našim rodičům, kamarádům a všem, co nás přišli podpořit. Předskokany nám tvořila prima, která nacvičila dvě písničky. Na večerním koncertu vystoupila ještě skupina Weekend Affection. Všechny koncerty se povedly a děkujeme nejen účinkujícím, ale i divákům, kteří si s námi i zpívali a zapojovali se do dění na koncertě.

Markéta Šejdlová, septima

autor: polednikova / vloženo: pro 8, 2016